Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Zakłady na żywo u bukmachera

Wielu bukmacherów wzbogaca swoją ofertą zakładów na żywo oferując również możliwość oglądania obstawionych spotkań na ekranie komputera. Śledzenia meczów na stronie bukmachera nie można jednak w żaden sposób porównać do możliwości oglądania ich na stronie oferującej mecze na żywo.

Wbrew stereotypom nie każdy mężczyzna jest wielkim fanem piłki nożnej. Są osoby których sportami numer jeden są takie dyscypliny jak koszykówka, siatkówka, hokej. W Polsce są również fani tak egzotycznych sportów jak UFC czy snooker. Wszystkie wymienione dyscypliny można śledzić na stronie na której znajdziemy zakłady na żywo.

W każdej firmie która oferuje takie usługi do odblokowania możliwości śledzenia meczu na żywo potrzebne są środki na koncie lub zagranie kuponu. W tym przypadku wszystkie transmisje są darmowe. Do każdego meczu dostępnych jest kilka różnych linków.

Istnieje również możliwość oglądania meczów z trybie "full screen" czego nie oferują transmisje na stronach bukmacherów. Wszystkie mecze prezentowane są w dobrej jakości obrazu i dźwięku. Możesz dzięki temu pójść krok do przodu podłączając komputer do telewizora i na nim śledzić wybrane przez siebie wydarzenie sportowe.

Korzystając ze strony z meczami na żywo, gra u bukmachera staje się jeszcze przyjemniejsza dzięki możliwości uczestniczenia w wydarzeniu poprzez oglądanie go na ekranie swojego komputera.