Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Surebety sposobem na pewny zarobek

Nazwę surebet kojarzy pewnie wielu, lecz nie każdy wie co to tak naprawdę jest. Niektórzy mogą zaliczać je do kolejnych idiotycznych systemów bukmacherskich które niby mają gwarantować wygraną. W tym przypadku tak nie jest. Surebety to zakłady które zawsze dają wygraną, zawsze. Brzmi jak bajka? To rzeczywistość.

Granie surebetów jest dość skomplikowane i wymaga dobrej organizacji. Przeznaczony jest raczej dla osób posiadających spory kapitał na grę. Wygrane z każdego zakładu wynoszą zaledwie kilka procent wkładu, w przypadku niskich stawek są więc praktycznie zerowe.

Na czym to polega? Każdy bukmacher wystawia własne kursy. Od czasu do czasu zdarza się tak, że między różnymi stronami kursy diametralnie się różnią. Obstawiamy wtedy u trzech różnych bukmacherów trzy różne rezultaty. Obojętnie który z nich padnie, zapewni nam wygraną.

Okazja na zagranie surebeta nie zdaża się codziennie i aby była opłacalna wymaga sporej różnicy w kursach. Mimo wszystko jest jednak sporo graczy którzy regularnie bez ryzyka wygrają w ten sposób pieniądze. Każdy ma swój sposób na walkę z bukmacherem, czy surebety będą Twoim?