Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Porady bukmacherskie

Internetowe zakłady bukmacherskie mimo wielkiej popularności wciąż zdobywają nowych sympatyków. Mimo to, wciąż duża liczba graczy trzyma się z dala od internetowych bukmacherów zawierając zakłady w tzw. ziemniakach, czyli naziemnych lokalach bukmacherskich.
Nazwę surebet kojarzy pewnie wielu, lecz nie każdy wie co to tak naprawdę jest. Niektórzy mogą zaliczać je do kolejnych idiotycznych systemów bukmacherskich które niby mają gwarantować wygraną. W tym przypadku tak nie jest. Surebety to zakłady które zawsze dają wygraną, zawsze. Brzmi jak bajka? To rzeczywistość.
Poradników dla początkujących graczy jest w sieci sporo. Autorzy większości z nich stawiają się jednak w roli wszystkowiedzących moralizatorów. My nie zamierzamy mówić nikomu jak grać, przedstawimy jedynie kilka powszechnie znanych doświadczonym prawd o których powinien pamiętać każdy początkujący gracz.