Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Profesjonalne porady bukmacherskie dla poczjąckujących graczy

Poradników dla początkujących graczy jest w sieci sporo. Autorzy większości z nich stawiają się jednak w roli wszystkowiedzących moralizatorów. My nie zamierzamy mówić nikomu jak grać, przedstawimy jedynie kilka powszechnie znanych doświadczonym prawd o których powinien pamiętać każdy początkujący gracz.


Sprawdzaj kursy bukmacherskie w tym renomowanym serwisie. Znajdziesz tu również wyniki meczów. Porównuj statystyki i nie stawiaj na najniższe kursy - nie ma pewniaków.

Jeśli chcesz być graczem wygrywającym - zachowaj zimną krew i chłodną głowę. Przegrany zakład nie oznacza końca świata. Jeśli już po chwili spróbujesz zagrać kolejny z myślą o szybkim odzyskaniu straconych pieniędzy, prawdopodobnie przegrasz. Bukmacher tylko czeka na Twój błąd. Zrób sobie przerwę, zbierz myśli, przeanalizuj sytuację i zaatakuj ponownie. Teraz to Ty masz większe szanse aby rozłożyć bukmachera na łopatki. Nie podpalaj się. Jeśli dobra seria trwa, nie stawiaj na wszystko co tylko wpadnie Ci w ręce.

Nigdy nie wchodź w zakład ze wszystkimi pieniędzmi. Jeśli przegrasz, będziesz bankrutem. Jeśli zostawisz na koncie jeszcze jakieś środki, zaatakujesz bukmachera kolejny raz i być może tym razem to Ty będziesz górą.

Ogranicz zaufanie do internetowych ekspertów. Liczba for bukmacherskich rośnie w zastraszającym tempie. Na każdym z nich można znaleźć osoby z kolorowymi nickami czy groźnie brzmiącymi rangami. Przegrana zaboli jeszcze bardziej jeśli bezgranicznie zaufasz typowi innej osobie. Dobre typy na forach bukmacherskich można znaleźć, ale nie każda osoba z udaną serią staje się od razu ekspertem.

Nie graj "po kursie". Kursy nie grają, podobnie jak nie zawsze to faworyci są górą. Śledząc zakłady bukmacherskie szybko przekonasz się, że każdy może wygrać z każdym a co za tym idzie nawet najniższy kurs może okazać się przegrany.

Nie strać głowy. Uzależnienie od zakładów jest równie poważne jak inne uzależnienia. W internecie pełno jest przykrych opowiadań osób które teraz są na dnie. Wszystko jest w porządku dopóki zakłady są źródłem emocji, zabawy, pieniędzy. Jeśli jednak zaczyna się to wymykać spod kontroli, zaczynasz grać za nie swoje pieniądze, poważnie zastanów się nad tym co w niedługim czasie może się stać.

Wybierz swoją specjalność. Każdy ma swój ulubiony sport który śledzi i w którym jest ekspertem. Skup się na dyscyplinie na której się znasz a szybko przekonasz się, że możliwe jest bycie o krok przed bukmacherów. Gdy grasz sporty w których nie potrafisz nawet wymówić nazw drużyn to bukmacher jest przed Tobą, ale nie krok a conajmniej o kilka kilometrów. Twoje szanse na wygraną są dużo mniejsze.

Porównuj kursy. Jeśli grasz rekreacyjnie na małych stawkach, w tym momencie możesz zakończyć czytanie tego poradnika. Jeśli jednak stawiasz spore pieniądze, wybieraj jak najwyższe kursy. Różnice pomiędzy różnymi bukmacherami często są znaczące. Ździwisz się gdy policzyć ile pieniędzy straciłeś na graniu niższych kursów.

Bądź czujny i omijaj oszustów. Co prawda nie można nazwać osoby sprzedającej poradniki "jak wygrywać" oszustem, jednak treści które oferuje, już tak. Na allegro pełno jest takich aukcji. Nikt nie sprzeda Ci recepty na wygraną za tak małe pieniądze. Ani za małe, ani za duże. Bo takiej nie ma. Jeśli chcesz kupić stek bzdur i się nim kierować, nie ma problemu. Ale stracisz nie tylko pieniądze na sam poradnik ale również to co przegrasz grając głupimi systemami. Nigdy nie ufaj osobom sprzedającym informacje o ustawionych meczach. Zastanów się - gdybyś posiadał pewny kurs rzędu 30-40, czy sprzedawałbyś tę informację za marne grosze zamiast samemu go obstawić?