Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Jaki skład na Polska - Senegal? Czy uda nam się pokonać Senegalczyków?

Jaki skład na Polska   Senegal?Fani futbolu na pewno nie mają na co narzekać. Już niedługo rozpoczynają się bowiem Mistrzostwa Świata w Rosji. Polacy mają na tej imprezie odegrać znaczącą rolę. Czy tak rzeczywiście będzie? Dużo w tej kwestii zależy tak naprawdę od pierwszego spotkania. Na inaugurację zagramy w Moskwie z Senegalem. Warto zaznaczyć, że w tej grupie jest jeszcze Kolumbia. Wydaje się zatem, że spotkanie z Lwami Terangi może mieć duże znaczenie w kontekście awansu do kolejnej fazy. Nic więc dziwnego, że dużo osób zadaje sobie pytanie czy będziemy w stanie pokonać rywali z Afryki?

Polska senegal nawałka opracował strategięMecz Polska - Senegal coraz bliżej, a pytań jest chyba z dnia na dzień coraz więcej. Kiedy Polska przegrała na wyjeździe z Danią 0-4 (w eliminacjach do Mundialu w Rosji) selekcjoner rywali stwierdził, że rozpracowanie Biało-Czerwonych nie jest zbyt trudnym zadaniem do wykonania. Nie wiemy czy tym stwierdzeniem Age Hareide nacisnął na odcisk Adamowi Nawałce. Niemniej jednak selekcjoner już chyba wtedy myślał o tym, aby zmienić ustawienie. Na kilka dni przed meczem z Senegalem cały czas nie wiemy, w jakiej formacji wyjdziemy na rywali z Czarnego Lądu.

Polska   Senegal, Robert Lewandowski to pewniak w składzieAktualnie dużo wskazuje na to, że będzie to ustawienie z 3 defensorów i 2 graczy wahadłowych. Bez wątpienia zdecydowanie mniej martwimy się o piłkarzy ofensywnych. Robert Lewandowski, Kamil Grosicki czy Piotr Zieliński stanowią o sile naszej drużyny. Wydaje się, że poniżej pewnego poziomu nie zejdą też Jakub Błaszczykowski oraz wyselekcjonowany bramkarz. Dużo gorzej wygląda sytuacja w formacji defensywnej. Pomocnicy, którzy mają zabezpieczać tyły też nie są w najlepszej dyspozycji.

Sadio Mane to groźny rywal dla PolakówNiestety, Senegal ma argumenty po swojej stronie, aby wybić nam grę w fazie pucharowej. Poza bramkarzem i bokami obrony trudno wskazać bardzo słabe punkty. Dobrze wygląda środek pola oraz formacja ofensywna. Najgroźniejszym zawodnikiem jest zaś Sadio Mane, który ma za sobą znakomity sezon w Liverpoolu. Dużo osób twierdzi, że wynik meczu Polska - Senegal w głównej mierze zależy od tego czy będziemy w stanie zatrzymać tego filigranowego piłkarza. Wydaje się, że nasza siła ofensywna to gwarancja minimum jednego gola. Druga strona medalu jest jednak taka, że to może być i tak za mało, aby zdobyć tutaj nawet jeden punkt...

Jakie są typy na mecz Senegal - Polska? Dobrze opracowanie zaproponował nam serwis betsite.pl, który wskazuje że Polska ma 43% szans na wygranie tego meczu. Podobnego zdania są bukmacherzy online, którzy wycenili zwycięstwo Naszych na 2,35, co stawia nas w roli faworytów. Wydaje nam się jednak, że najbardziej realną opcją w tym meczu jest remis.