Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Ciekawy wirtualny bukmacher i typer znajdziesz na LigaTyperów.pl

LigaTyperów.pl jest jedną z wielu tego typu stron dostępnych w sieci, ale jedną z niewielu o tak dużej popularności, renomie i wielkości nagród. Konkurs podzielony jest na miesięczne edycje a te na trzy oddzielne konkursy.

Największą zaletą serwisu LigaTyperów.pl jest to co najbardziej interesuje jej graczy - czyli wysokie nagrody. Co miesiąc na uczestników zabawy czeka ponad 2000 PLN gotówki sponsorowanej przez Bet-at-home. Liga Typerów od początku 2011 roku wypłaciła typerom bagatela ponad 50 tysięcy złotych.

Konkursy dają użytkownikom możliwość typowania i wygrywania prawdziwych pieniędzy bez żadnego ryzyka i wkładu własnego. W zabawie bierze udział już ponad 6 tysięcy użytkowników. Przyłączysz się?

Największe nagrody czekają w głównym konkursie - Lidze Typerów. Do rozdania co miesiąc jest aż 250 euro. Typer sam wybiera typy z bogatej oferty i ustawia stawkę. Im lepsza Twoja skuteczność i stan wirtualnego konta tym wyższa pozycja w tabeli. Zwycięzca edycji może liczyć nawet na 70 euro żywej gotówki. Konkurs polega na typowaniu pojedyńczych singli.

Kolejna zabawa to konkurs analiz. Liczba uczestników jest znacznie mniejsza niż w głównym konkursie przez co szanse na wygraną są dużo większe. A jest o co walczyć. Najlepsi podzielą między siebie aż 200 euro. Zasady są banalnie proste. Każdy oddany typ należy poprzeć sensowną analizą. Osoba z najwyższą skutecznością w miesiącu wygrywa konkurs.

Ostatni wariant to rywalizacja na kupony. Tutaj zwycięzcą zostaje osoba której kupony dały największy zysk spośród wszystkich użytkowników. Każdy użytkownik ma na początku miesiąca budżet 1000 punktów, który może pomnożyć, lub też stracić.

LigaTyperow.pl to jednak nie tylko konkursy z wysokimi nagrodami ale portal bukmacherski z ciekawą społecznością. Sledź co typują inni użytkownicy, czytaj analizy, oceniaj typy, dyskutuj. Bądź jednak ostrożny - to wciąga.