Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Dlaczego warto grać w Lidze Typerów?

Dlaczego warto zarejestrować się i uczestniczyć w konkursach w ramach serwisu Liga Typerów.pl? Jeśli jeszcze nie znasz odpowiedzi na to pytanie, przeczytaj nasze propozycje.

Udział we wszystkich trzech konkursach jest darmowy. Nie trzeba wpłacać żadnych pieniędzy, nie jest wymagana odpowiednia ilość postów jak w konkursach organizowanych przez fora bukmacherskie. Wirtualny bukmacher był, jest i pozostanie darmową.

Wysokie nagrody. Co miesiąc gracze walczą o część całkowitej puli wynoszącej ponad 2000 PLN. Każdy może uczestniczyć we wszystkich trzech konkursach i jeszcze zwiększyć swoje szanse na wygraną.

LigaTyperow.pl to znana i uznana marka. Największy tego typu konkurs w internecie zachęcił już do zabawy ponad 4500 osób. Przez kilka lat obecności w sieci serwis wypłacił użytkownikom ponad 50 tysięcy złotych.

Miesięczne edycje. Nie trzeba czekać do końca sezonu aby zgarnąć nagrodę. Jeśli w jednym miesiącu Ci się nie powiedzie, w nowym zaczniesz od zera z czystym kontem.

Społeczność. Ponad 4500 osób tworzy ciekawą bukmacherską społeczność. Czytaj i oceniaj analizy innych typerów, wymieniaj się poglądami, sledź co grają najlepsi.

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się do założenia konta, po prostu wypróbuj co ma Ci do zaoferowania najlepsza liga typerów w internecie!