Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Bukmacherzy online

Internetowe zakłady bukmacherskie mimo wielkiej popularności wciąż zdobywają nowych sympatyków. Mimo to, wciąż duża liczba graczy trzyma się z dala od internetowych bukmacherów zawierając zakłady w tzw. ziemniakach, czyli naziemnych lokalach bukmacherskich.
Kolejnym bukmacherem którego przedstawiamy i polecamy jest Bet365. W opini wielu najlepszy bukmacher internetowy. Czym zasłużył sobie na tak pochlebne opinie?
Mateusz Borek, Marcel Desally, Kiko Narvaez. Tych panów raczej specjalnie przedstawiać nie trzeba. Firmują oni swoimi twarzami markę Betclic i gwarantują solidność ich usług. Również my możemy polecić tego bukmachera którego bez wątpienia można zaliczyć do czołówki polskojęzycznych serwisów.
Kolejną firmą w której warto posiadać konto gracza jest Betsafe. Bukmacher reklamowany przez charyzmatycznego Hardcorowego Koksu od kilku lat potwierdza przynależność do czołówki. Betsafe w ciągu dość krótkiej obecności na rynku szybko zdobył serca graczy z całego świata. Od 2012 roku marka jest własnością grupy Betsson Gaming co z miejsca ucina wszelkie spekulacje dotyczące tego, czy Betsafe jest bukmacherem godnym zaufania.
Kolejnym topowym bukmacherem którego możemy polecić z czystym sumieniem jest firma Betsson. Wielka marka zrzeszająca wiele milionów graczy z całego świata otwarta jest również na polskich użytkowników oferując im znakomity bonus od pierwszej wpłaty.
Gdy widzimy na bannerze uśmiechającego się Zbigniewa Bońka możemy mieć pewność, że to reklama Expekt. Popularny europejski bukmacher od wielu lat świadczy usługi na wysokim poziomie. Dlaczego warto posiadać konto na tej pomarańczowej stronie?
Tobet to kolejny bukmacher którego możemy polecić wszystkim graczom. Firma-siostra skandynawskiego Nordicbet skupia się jedynie na rynku wschodnioeuropejskim z głównym naciskiem na nasz kraj.
Następną wielką marką jaką możemy polecić wszystkim użytkownikom jest Unibet. Uznany za najlepszego bukmachera roku 2009 w prestiżowym konkursie EGR Awards, od wielu lat nie schodzi poniżej swojego wysokiego poziomu.
W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć marki którą znają chyba wszyscy. Brytyjski bukmacher obecny na rynku zakładów od 1934 roku a mowa oczywiście o słynnym William Hillu to światowa czołówka. Polscy gracze są tu mile widziani co potwierdza w pełni przetłumaczona strona, kompetentny polski support czy możliwość skorzystania z opcji wpłaty poprzez Przelewy24.
Gra w zakładach bukmacherskich nie jest łatwym kawałkiem chleba. O tym przekonał się już z pewnością każdy kto choć raz zagrał u "buka" kupon. Bardziej doświadczeni gracze mają swoje sposoby i metody ułatwiające walkę o pieniądze. Jednym z nich jest korzystanie ze strony, na której znajdują się kursy bukmacherskie. Jest to narzędzie przydatne przy budowaniu kuponów. Bez większych przeszkód znajdziesz interesujące Cię wydarzenie i sprawdzisz oferowane kursy.
Kolejną opisywaną przez nas marką jest Bet-At-Home. Dzięki agresywnemu marketingowi i obecności logo austriackiej firmy na różnych imprezach sportowych, rozpoznawana przez wielu, niezwykle popularna w naszym kraju.
Wielu bukmacherów wzbogaca swoją ofertą zakładów na żywo oferując również możliwość oglądania obstawionych spotkań na ekranie komputera. Śledzenia meczów na stronie bukmachera nie można jednak w żaden sposób porównać do możliwości oglądania ich na stronie oferującej mecze na żywo.