Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Bukmacherzy naziemni vs bukmacherzy internetowi

Internetowe zakłady bukmacherskie mimo wielkiej popularności wciąż zdobywają nowych sympatyków. Mimo to, wciąż duża liczba graczy trzyma się z dala od internetowych bukmacherów zawierając zakłady w tzw. ziemniakach, czyli naziemnych lokalach bukmacherskich.

Wygoda. To jeden z powodów świadczących na korzyść zakładów internetowych. Bukmacherzy online oferują swoje zakłady przez całą dobę, także w nocy. Chcąc obstawić jakiś mecz w czasie świąt nie trzeba nerwowo poszukiwać informacji o godzinach otwarcia lokalu.

Podatek. Obstawiając zakłady w internecie z naszej stawki nie jest pobierany żaden podatek. Cały wydane przez nas pieniądze stają się stawką na granym przez nas kuponie. W przypadku zakładów naziemnych aż 12% stawki zostaje nam zabrane przez co granie niskich kursów mija się z celem gdyż starcza jedynie na pokrycie podatku.

Bonusy. To co interesuje wszystkich czyli pieniądze. W obecnych czasach bukmacherzy prześcigają się w coraz to wyższych i atrakcyjniejszych bonusach. Wpłacając środki na nasze konto możemy liczyć na drugie tyle zupełnie za darmo.

Atmosfera. Ten punkt nie świadczy na korzyść zakładów internetowych. Wszyscy znamy klimat naziemnych punktów bukmacherskich. Analizujący w pocie czoła spotkania wszystkowiedzący starsi panowie którym znów nie dopisało szczęście.