Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Bukmacher William Hill

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć marki którą znają chyba wszyscy. Brytyjski bukmacher obecny na rynku zakładów od 1934 roku a mowa oczywiście o słynnym William Hillu to światowa czołówka. Polscy gracze są tu mile widziani co potwierdza w pełni przetłumaczona strona, kompetentny polski support czy możliwość skorzystania z opcji wpłaty poprzez Przelewy24.

Powodów dla których William Hill zaliczany jest do "wielkich" jest sporo, zacznijmy jednak od początku. Bonus w William Hill, bo tak nazywa się główna promocja bukmachera skierowana do polskich graczy. Być może kwota nie robi wrażenia, ale przynajmniej mamy pewność, że nie "polegniemy" w czasie próby obrotu bonusowych środków. Zasady są dość proste. Przy zakładaniu konta należy podać kod promocyjny "PL25" a następnie dokonać depozytu i postawić pierwszy zakład za minimum 10 euro lub funtów po kursie przynajmniej 1.50. Niezależnie czy premierowy zakład będzie wygrane czy też, na następny dzień na koncie pojawi się freebet na kwotę za jaką zawarliśmy pierwszy zakład. Jest to dość nietypowa promocja, gdyż zazwyczaj w takim przypadku freebety przyznawane są w przypadku gdy kwalifikujący zakład będzie przegrany. Należy pamiętać o wpisaniu kodu przy rejestracji, bez niego otrzymanie darmowego zakładu będzie niemożliwe.

Gdy już mamy na koncie pieniądze, można rozpocząć grę. Oferta jest bardzo bogata i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych bukmacherów. Nie tylko jeśli chodzi o ilość sportów, lig czy imprez ale również z powodu ilości dostępnych zakładów na pojedyncze spotkanie. William Hill oferuje również rozbudowaną opcję zakładów na żywo, o każdej porze dnia i nocy zapewniając przynajmniej kilkanaście meczów do obstawienia. Sporą ich ilość można bezpłatnie oglądać za pomocą trasmisji William Hill TV.

Depozytu można dokonać na jeden z kilku sposobów, przy pomocy karty kredytowej lub konta bankowego, jednego z popularnych portfeli internetowych takich jak MoneyBookers czy Neteller a także za pomocą kart-zdrapek typu Ukash i Paysafecard.

Stronę brytyjskiego bukmachera cechuje niezwykła przejrzystość, oferta jest dobrze ułożona, a strona prezentuje się bardzo estetycznie. Oprócz możliwości typowania wydarzeń sportowych William Hill udostępnia również opcję postawienia pieniędzy na wydarzenia telewizyjne, wirtualne gry sportowe czy wyścigi psów i koni.