Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Bukmacher Unibet

Następną wielką marką jaką możemy polecić wszystkim użytkownikom jest Unibet. Uznany za najlepszego bukmachera roku 2009 w prestiżowym konkursie EGR Awards, od wielu lat nie schodzi poniżej swojego wysokiego poziomu.

Unibet nie oferuje typowego bonusu rejestracyjnego. Nie warto go jednak z tego powodu już na starcie skreślać. Bukmacher oferuje kilka innych promocji które rekomensują brak promocji powitalnej. Jedną z nich jest ubezpieczenie zakładów na ligę mistrzów. Jeśli lubisz typować rezultat HT/FT lub strzelcę pierwszego i ostatniego gola, od teraz powinieneś robić to w Unibet. Jeśli mecz zakończy się bezbramkowym remisem, stawka z takich zakładów jest zwracana.

Równie ciekawą opcją jest Liga Typerów Unibet. Do podziału między najlepszych czeka 12 tysięcy złotych. Zasady są proste - wystarczy postawić zakład za minimum 10 złotych zawierający conajmniej 3 zdarzenia z polskiej ekstraklasy. Nagród jest sporo a co najważniejsze podzielone są na kilka części. Wygrywać możesz więc co tydzień ale także walczyć o główne nagrody na koniec sezonu. Dla najlepszych oprócz pieniędzy czekają m.in konsole PlayStation 3 oraz Tablety Nexus 7. Nagrody rzeczowe można wymienić na gotówkę.

W Unibet możliwe jest oczywiście obstawianie spotkań w trybie na żywo. Sporą ilość meczów można oglądać na ekranie komputera dzięki Unibet TV. To co wyróżnia platformę na żywo w serwisie Unibet to opcja Cash-In. Na czym to polega? W każdej chwili możesz wycofać już zawarty zakład na żywo. Jeśli Twoja drużyna przegrywa a Ty masz wrażenie, że nie podejmie już walki, możesz się wycofać z zakładu, stracisz oczywiście nieco stawki, ale nie przegrasz wszystkiego. Bukmacher ten jest pionierem i jako jedyny oferuje opcję Cash-In (nie licząc giełd zakładów).

Bukmacher oferuje także swoją mobilną wersję strony przez co gracz może zawierać zakłady z każdego miejsca, nawet gdy nie ma dostępu do komputera. Co powiesz na możliwość typowania live meczu na którym właśnie jesteś? Unibet to kolejny z wielkich graczy, solidny i profesjonalny w każdym calu. Pomijając już tematykę bonusów, Unibet to także kompetentny support, duża ilość metod wpłat i wypłat i szybkie transakcje. Warto zaufać tej firmie.