Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Bukmacher Expekt

Gdy widzimy na bannerze uśmiechającego się Zbigniewa Bońka możemy mieć pewność, że to reklama Expekt. Popularny europejski bukmacher od wielu lat świadczy usługi na wysokim poziomie. Dlaczego warto posiadać konto na tej pomarańczowej stronie?

Tradycyjnie jednym z najważniejszych argumentów są oferowane bonusy. Expekt przygotował dla swoich graczy kilka ciekawych ofert. Pierwsza i największa z nich to bonus powitalny dla nowych graczy. Po założeniu konta i potwierdzeniu chęci uczestnictwa w promocji wystarczy złożyć pierwszy depozyt i obrócić go jednokrotnie po kursie przynajmniej 2.00. Gdy warunek ten zostanie spełniony konto zostanie zasilone dokładnie taką samą kwotą jaką wpłaciliśmy. Każdy gracz maksymalnie może zgarnąć nawet 200 PLN. Aby uwolnić bonus i móc wypłacić pieniądze należy zagrać za sumę wpłaty i bonusa pięciokrotnie po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 60 dni od jego aktywowania.

Innym ciekawym bonusem oferowanym przez Expekt jest zakład komórkowy bez ryzyka. Zasady są proste i przejrzyste - jeśli Twój pierwszy zakład zawarty przez komórkę będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki. Jeśli wygrasz, wszystko trafia do Twojej kieszeni. Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN.

W ofercie nie brakuje żadnych z najważniejszych wydarzeń sportowych ale co ważniejsze - także tych mniej ważnych i mnie popularnych. Oferta zakładów jest dość szeroka i różnorodna. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Wybrane mecze można obstawiać w trybie na żywo czyli już po ich rozpoczęciu.

Expekt jest również jednym z tych bukmacherów który oferuje usługę supertoto czyli piłkarskiego totolotka. Jeśli jako jedyny wytypujesz poprawnie wyniki 14 wybranych spotkań zgarniesz wielką nagrodę. Pule wahają się od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy euro.

Ciężko powiedzieć aby Expekt jako bukmacher był najlepszą firmą na rynku, ale od wielu lat nie schodzi poniżej stałego, bardzo wysokiego poziomu. Liczne metody wpłat i wypłaty, błyskawiczne transakcje (wypłata na konto bankowe już na drugi dzień) i pomocny support w postaci czatu na żywo sprawiają, że gracz czuje się szanowany przez bukmachera z którym się zakłada. Expekt to także bezpieczeństwo środków o każdej porze dnia i nocy. Polecamy tę firmę z czystym sumieniem jako jednego z najlepszych graczy na rynku zakładów bukmacherskich.