Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Bukmacher dla początkujących

Gra w zakładach bukmacherskich nie jest łatwym kawałkiem chleba. O tym przekonał się już z pewnością każdy kto choć raz zagrał u "buka" kupon. Bardziej doświadczeni gracze mają swoje sposoby i metody ułatwiające walkę o pieniądze. Jednym z nich jest korzystanie ze strony, na której znajdują się kursy bukmacherskie. Jest to narzędzie przydatne przy budowaniu kuponów. Bez większych przeszkód znajdziesz interesujące Cię wydarzenie i sprawdzisz oferowane kursy.
Poradników dla początkujących graczy jest w sieci sporo. Autorzy większości z nich stawiają się jednak w roli wszystkowiedzących moralizatorów. My nie zamierzamy mówić nikomu jak grać, przedstawimy jedynie kilka powszechnie znanych doświadczonym prawd o których powinien pamiętać każdy początkujący gracz.
Wielu bukmacherów wzbogaca swoją ofertą zakładów na żywo oferując również możliwość oglądania obstawionych spotkań na ekranie komputera. Śledzenia meczów na stronie bukmachera nie można jednak w żaden sposób porównać do możliwości oglądania ich na stronie oferującej mecze na żywo.