Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Bukmacher Betsson

Kolejnym topowym bukmacherem którego możemy polecić z czystym sumieniem jest firma Betsson. Wielka marka zrzeszająca wiele milionów graczy z całego świata otwarta jest również na polskich użytkowników oferując im znakomity bonus od pierwszej wpłaty.

Gdy po założeniu konta czujesz, że czas na pierwszy prawdziwy zakład, bonus powitalny jeszcze bardziej podkręci emocje. Maksymalna kwota bonusa jaką może otrzymać każdy gracz to 111 PLN. Promocyjne środki dodawane są do konta od razu po depozytu co znaczy, że rozpoczynamy grę z podwojoną wpłatą. Oczywiście można wpłacić mniej np. 40 PLN i również cieszyć się podwojeniem depozytu do 80 PLN. Oprócz pieniędzy każdy nowy depozytor otrzymuje betssonówkę, czyli czapkę z limitowanej serii. Dla odważnych Betsson przygotował dodatkowe bonusy - jeśli zdecydujesz się zrobić zdjęcie w betssonówce i umieścić je w galerii Betsson otrzymasz dodatkowe 20 PLN na grę. Udostępnij swoje zdjęcie na facebooku a zgarniesz jeszcze więcej bo 30 PLN.

Procedura odbioru bonusa nie jest skomplikowana. Po dokonaniu wpłaty wystarczy przejść do zakładki "Moje Konto" a następnie "Aktywne Bonusy" i tam odebrać swoje bonusowe środki. To wszystko. Możesz już rozpocząć grę z podwojonym depozytem.

Bukmacher daje swoim graczom możliwość obstawiania spotkań zarówno przed meczem jak i w opcji na żywo, czyli już po ich rozpoczęciu. Ofera spotkań jest bardzo bogata, nie brakuje żadnych bardziej lub mniej ważnych wydarzeń.

Betsson to profesjonalna firma pod każdym względem. Liczba oferowanych metod wpłat i wypłat jest spora, a czas w jakim przetwarzane są wypłaty bardzo krótki. W razie jakichkolwiek problemów do naszej dyspozycji jest całodobowy liveczat, w tym także w języku polskim. Betsson zgarnął pod koniec ubiegłego roku prestiżową nagrodę bukmachera roku 2012 przyznaną w konkursie International Gaming Awards 2012. Ten fakt, a także zaufanie milionów graczy z całego świata potwierdza, że Betsson to odpowiedni partner dla każdego miłośnika zakładów bukmacherskich.