Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Bukmacher Betclic

Mateusz Borek, Marcel Desally, Kiko Narvaez. Tych panów raczej specjalnie przedstawiać nie trzeba. Firmują oni swoimi twarzami markę Betclic i gwarantują solidność ich usług. Również my możemy polecić tego bukmachera którego bez wątpienia można zaliczyć do czołówki polskojęzycznych serwisów.

Dlaczego tak wysoko oceniamy tę firmę? Obecnie bonusy dla nowych użytkowników oferuje prawie każdy bukmacher, jednak znacznie się one od siebie różnią. Bonus Betclic na tle innych wypada naprawdę imponująco. Jeśli gracz przegra swój pierwszy zakład otrzyma zwrot do kwoty aż 100zł. Oferta nie wiąże się z żadnym ryzykiem, ewentualny zwrot można od razu wypłacić, nie jest wymagany obrót. Rozpoczynając przygodę z tym bukmacherem można więc bez żadnego ryzyka podjąc próbę zbudowania sporego kapitału grając wysokie kursy bez ryzyka. Oczywiście jeśli zakład okaże się wygrany cała stawka i wygrana stają się własnością gracza.

Gdy wykorzystasz już swój bonus powitalny, możesz również brać udział w innych promocjach których jest naprawdę sporo. Jedną z nich jest zwrot za pierwszy zakład postawiony przez komórkę aż do kwoty 40 PLN.

Jest również kilka mniejszych promocji które zmieniają się dynamicznie kilka razy w ciągu miesiąca. Warto śledzić ofertę bonusową Betclic aby nie przegapić żadnej szansy na jeszcze większą wygraną. Jeśli stwierdzisz, że jest to firma tak dobra, że chcesz polecić ją znajomym, za każdą osobę która otworzy konto z Twojego polecenia i złoży depozyt otrzymasz 40 PLN zupełnie za darmo. Drugie tyle otrzyma Twój znajomy.

Gdy już pieniądze są na koncie można rozpocząć grę. Oferta zakładów w Betclic jest dość spora, nie brakuje żadnych bardziej lub mniej ważnych wydarzeń sportowych. Istnieje również możliwość obstawiania już rozpoczętych meczów czyli zakłady na żywo.

Wpłącając lub wypłacając pieniądze z lub do Betclic, warto korzystać z portfela internetowego MoneyBookers. Możemy mieć wtedy pewność, że nasze wygrane zostaną szybko wypłacone. W przypadku wybrania opcji przelewu bankowego wypłata może trwać nawet do 10 dni roboczych. W przypadku MoneyBookers nie powinno zająć to więcej niż 2 dni.

Podsumowując, Betclic to bukmacher wysokiej półki. Grając tu mamy pewność, że nasze pieniądze są bezpieczne w każdej chwili. W razie problemów do naszej dyspozycji jest support w postaci czatu na żywo który w ciągu paru chwil odpowie na każde pytanie.