Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Bukmacher Bet365

Kolejnym bukmacherem którego przedstawiamy i polecamy jest Bet365. W opini wielu najlepszy bukmacher internetowy. Czym zasłużył sobie na tak pochlebne opinie?

Powodów jest sporo. Pierwszy z nich to znakomity bonus bet365 od pierwszej wpłaty. Każdy gracz może otrzymać aż 200 PLN dodatkowo i z podwojonym stanem konta rozpocząć typowanie. Procedura otrzymania bonusa nie jest skomplikowana. Po dokonaniu pierwszej wpłaty należy postawić pierwszy zakład na taką kwotę jaką chcemy otrzymać dodatkowo. Niezależnie czy zakład będzie wygrany czy przegrany, po wpisaniu kodu otrzymanego w mailu na koncie pojawią się promocyjne środki. Aby móc dokonać wypłaty należy zagrać za kwotę depozytu i bonusu 3 razy.

Drugim ciekawym bonusem jest bonus w promocji mobilnej. Zasady są w dużym stopniu podobne do promocji powitalnej. Tutaj jednak maksymalnie można otrzymać 100 PLN za darmo. Wystarczy złożyć depozyt przy pomocy urządzenia mobilnego (komórku lub tabletu) aby cieszyć się kolejnymi darmowymi środkami na grę. Skorzystanie z jednej promocji nie wyklucza udziału w drugiej co oznacza, że możemy powiększyć swój kapitał nawet o 300 PLN.

Inne równie ciekawe jak te bonusy bukmacherskie, znajdziesz na stronie bonusy24.pl, która wyświetla bonusy wszystkich bukmacherów.

Bet365 szanuje swoich lojalnych graczy. Jeśli regularnie grasz u bukmachera, możesz liczyć na tzw. bonus lojalnościowy. W każdą środę wybrani gracze otrzymują na maila informację o otrzymaniu owego bonusu. W zależności od wykonanego obrotu każdy może liczyć na kwoty od 20 do nawet 100 PLN. Dzięki regularnej grze gracze mogą zgarniać bonus nawet co tydzień.

Kolejnym powodem dla którego warto założyć konto w Bet365 jest fenomenalna platforma zakładów na żywo. Ogromna ilość dostępnych spotkań o każdej porze dnia i nocy pozwala stwierdzić, że jest to definitywnie najlepsza platforma na żywo spośród wszystkich bukmacherów. Do wielu meczów dołączona jest transmisja wideo w znakomitej jakości. Do jej oglądania potrzebna jest jedynie jakakolwiek suma pieniędzy na koncie (sama transmisja jest oczywiście darmowa).

Bogata oferta to kolejna rzecz która wyróżnia tego bukmachera na tle innych. Nie zawiodą się osoby które szukają zakładów na np. ilości punktów poszczególnych zawodników w koszykówce lub chcą wytypować strzelca bramki w hokeju na lodzie.

Co prawda nie to jest najważniejsze jeśli chodzi o firmę oferującą zakłady bukmacherskie i z pewnością nie tym kierują się gracze podczas dokonywania wyboru, jednak potwierdza to szacunek dla graczy. O czym mowa? O supporcie w postaci czatu. Polskojęzyczni konsultanci odpowiedzą na każde pytanie i rozwiążą każdy problem. Nie trzeba czekać kilku godzin na odpowiedź mailową, wszystko zostaje załatwione od ręki. Czat dostępny jest przez 24 godziny na dobę.

Zbliżając się do końca naszego podsumowania nie można powiedzieć o jeszcze jednym istotnym fakcie jakim są błyskawiczne wypłaty na MoneyBookers. Proces wypłaty nie trwa nigdy dłużej niż kilka godzin, a zazwyczaj już po 1-2 godzinach środki są na koncie. Jeśli jeszcze nie posiadasz konta u tego bukmachera nie wahaj się dłużej i daj się oczarować Bet365.