Wirtualny bukmacher LigaTyperów.pl to wirtualny bukmacher. Możesz typować single, stawiać kupony, lub pisać analizy. Pula nagród to 500 EURO!

Bukmacher Bet-at-home

Kolejną opisywaną przez nas marką jest Bet-At-Home. Dzięki agresywnemu marketingowi i obecności logo austriackiej firmy na różnych imprezach sportowych, rozpoznawana przez wielu, niezwykle popularna w naszym kraju.

Jedną z akcji promocyjnych firmy Bet-at-home jest sponsorowanie konkursu, jakim jest wirtualny bukmacher, znajdujący się pod adresem LigaTyperów.pl. Jest to najpopularniejsza Liga Typerów w Polsce, w której co miesiąc typerzy walczą o 500 EURO, które znajduje się w puli nagród.

Bet-At-Home to prawdopodobnie najlepsza opcja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z bukmacherką. Doświadczeni gracze mogą narzekać na zbytnią prostotę strony, jednak dla początkujących jest to spora zaleta. Strona jest niezwykle przejrzysta a wszystko począwszy od wybrania żądanej ligi po wysłanie kuponu jest banalnie proste.

Dlaczego zaliczamy tego bukmachera do tych z najwyższej półki? Ważnym o ile nie najważniejszym argumentem jest oferowany bonus dla nowych graczy. Po otwarciu konta i złożeniu depozytu z kodem bonusowym "FIRST" kwota wpłaty zostanie od razu automatycznie powiększona o dodatkowe 50%. Co najciekawsze, maksymalna wartość bonusa to aż 350 PLN. Aby zgarnąć maksymalną kwotę należy wpłacić 700 PLN aby już po chwili móc rozpocząć grę mając na koncie aż 1050 PLN. Warunki obrotu nie są skomplikowane. Do uwolnienia bonusowych środków potrzebny będzie czterokrotny obrót po kursie minimum 1.70. Do obrotu kwalifikują się zarówno zakłady kombinacyjne jak i pojedyncze.

Oferta być może nie powala na kolana, jednak wszystko to co najważniejsze jest - od najpopularniejszych sportowych wydarzeń takich jak Liga Mistrzów czy Mistrzostwa Świata po imprezy w niszowych sportach. Istnieje również możliwość obstawiania spotkań na żywo, już po ich rozpoczęciu. Spora ich liczba posiada również stream co pozwala oglądać mecz na stronie bukmachera, w dobrej jakości i bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Jeśli chodzi o metody wpłat i wypłat, do dyspozycji są wszystkie najpopularniejsze portfele internetowe takie jak MoneyBookers czy Neteller. Istnieje oczywiście możliwość wpłacenia lub wypłacenia środków na konto bankowe. Wpłaty dokonać można również przy pomocy Ukash czy Paysafecard, dostępnych w wielu punktach w każdym mieście. Wypłaty realizowane są w dość szybkim tempie, a środki zgromadzone na koncie są w pełni bezpieczne o każdej porze dnia i nocy.

Będąc aktywnym graczem Bet-At-Home gracz może liczyć od czasu do czasu na prezenty w postaci bonów na grę. Ich wartość wynosi zazwyczaj 5 PLN, choć w dniu swoich urodzin możemy liczyć nawet na większą kwotę.

Polecamy tę zarówno początkującym graczom jak i tym którzy cały bukmacherski świat mają w małym paluszku. Imponujący bonus od pierwszej wpłaty jeszcze bardziej podgrzewa emocje. Życie to gra - tak brzmi hasło Bet-At-Home. Zagrasz?

Czy wiesz jakie są opinie o Bet-at-home w internecie? Warto w tym celu odwiedzić stronę top10kasyn.pl, która rozpracowała Bet-at-home. Znajdziesz tam wszystkie plusy i minusy, a także opinie graczy. Przeczytaj tę recenzję, a będziesz wiedział dużo więcej niż teraz.